هتل مارمارا تکسیم استانبول

هتل مارمارا تکسیم استانبول

هتل مارمارا تکسیم استانبول در قلب بخش اروپایی استانبول و در مجاورت میدان تکسیم واقع گردیده است و دسترسی آسان به بازارهای مشهور استانبول را دارد، همچنین به دلیل نزدیکی می توان پیاده به کاخ تاریخی دلماچی و پل بسفر رفت. این هتل 5 ستاره یکی از مجلل ترین هتل های استانبول به شمار میرود، ساختمان و بنایی مدرن دارد و از دکوراسیون و معماری روز بهره برده است این هتل آنقدر مجهز است که به خودی خود از تفریحات استانبول به حساب می آید

هتل مارمارا تکسیم استانبول

از جمله امکانات ورزشی و مفرح و خدمات رفاهی منحصر به فرد این هتل می توان به سالن ماساژ ، جکوزی ، استخر روباز ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم ، سولاریوم و حمام ترکی که برای راحتی و آسایش مسافران تور استانبول فراهم گردیده است اشاره کرد.

هتل مارمارا تکسیم استانبول

هتل مارمارا تکسیم استانبول

 اتاق های هتل مارمارا شیک و متنوع بوده و به تلویزیون LCD و حمام مجزا به همراه لوازم بهداشتی و با کیفیت مجهز می باشد. این هتل تعداد 376 اتاق نرمال و 82 اتاق کلوپ دارد .تمامی  اتاق های کلوپ دید تنگه بسفر را دارند . هتل مارمارا به دلیل برخورداری از امکانات مجهز و مناسب هتلی است که برای برگزاری سمینار ها و کنفرانس های  بزرگ استفاده می گردد.

رستوران هتل مارمارا تکسیم استانبول با ارائه انواع خوراک و نوشیدنی، به سرو خوراکهای سنتی و جدید ترکی و عثمانی میپردازد. همچنین میهمانان تور استانبول میتوانند از صرف غذا در رستوران های متعدد اطراف هتل لذت ببرند.